CHANGE LANGUAGE DİL DEĞİŞTİR    CHANGE LANGUAGE  

Hakkımızda

"EN İYİ SONUÇLARA ULAŞMANIN EN İYİ YOLU EN İYİLERLE ÇALIŞMAKTIR…"

Denizli Teknik Tercüme, kaliteli ve güvenilir tercüme hizmetleri vermek amacıyla kurulduğu ilk günden itibaren en kaliteli çeviri hizmetini, en kısa sürede, en modern şekilde sunmayı ilke edinmiştir.
    MİSYONUMUZ
    Kamu ve özel sektördeki tüm müşterilerimizin, çağdaş çeviri standartlarına göre, tercüme alanındaki tüm ihtiyaçlarına tercüman olabilmek ve bunun için teknik bilgi ve deneyimlerimizi en modern yazılım ve donanımlarla birleştirerek kaliteli ve güvenilir şirket imajımızı her koşulda sürdürmek, çevirideki saygınlığımızı hep bir adım öne taşımaktır.
    VİZYONUMUZ
    Konusunda uzman kadromuzla, tercüme ve dil alanında büyük başarılara imza atmak ve müşteri memnuniyetini her zaman birinci planda tutarak müşterilerimizin medarı iftiharı olmak temel amaçlarımızdandır. Teknolojik gelişmelere çabucak ayak uyduran, sürekli gelişmeyi kendine ilke edinmiş bir tercüme ofisi olarak uluslar arası tercüme standartları çerçevesinde bilgi ve becerilerimizi daha üst düzeylere taşımak da vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır.
 
    PRENSİPLERİMİZ

    -Gizlilik

    Belgelerinizin size özel olduğunu bilerek, bize yaptırdığınız çeviriler hakkında hiçbir kimse ya da kuruma, hiçbir şekilde bilgi ve belge vermeyeceğimizi, çevirilerinizi amacı dışında kullanmayacağımızı taahhüt ederiz.

    -Doğruluk

    Tercümelerin kaynak metne ve kullanılan terminoljiye bağlı kalınarak yapılmış olmasını ve en az iki kere kontrol edeceğimize garanti veriyoruz.

    -Zamana Riayet

    Tercümeleriniz zamanından önce veya belirlenen tarihte teslim edilir. Zamana riayet çeviride güvenirliğin ve kalitenin göstergesi olarak prensiplerimizin en başında gelir.

Tercüme sürecindeki belirleyici unsurlarımız; ,
-İşin alınması,
-Değerlendirme ve işin yapılması,
-Belge orjinalliğinin korunması,
-Dizgi ve redaksiyonun gerektiği gibi yapılması,
-Noter tasdiki,
-İşin teslimi,
-İş kalitesi,
-Gizlilik,
-Yapılan tercümenin arşivlenmesidir.

    KALİTE POLİTİKAMIZ

    Denizli Teknik Tercüme, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak amacıyla bir kalite yönetim sistemi hayata geçirmiştir. Elde ettiğimiz deneyim ve birikimle ve de alanında uzman kadromuzla kaliteli çeviri hizmeti vermekteyiz. Müşterilerine en makul fiyatta en iyi çeviri hizmetini sunmayı hedefleyen şirketimiz küçük ya da büyük her projede sektörel standartların ötesinde çalışmaktadır.
Çeviri ve yerelleştirme konusunda en yüksek kalitede hizmet veren şirketimizde, kalite güvencesini sağlamak amacıyla, her çeviri projesi ikinci bir çevirmen tarafından kontrol edilmektedir.

 
 

 

Office Yeni Belediye İş Hanı Kat 3 No 6
  Acıpayam, Denizli, Turkey
Office Phone 0090 258 518 31 80
Office Fax 0090 258 518 20 25
E-Mail adnanunay@gmail.com
GSM 0090 505 307 5789
Web http://www.tercumearsivi.com